چاپ برچسب بسته بندی زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع برچسب بسته بندی زعفرانتفاوت لیبل بسته بندی زعفران با برچسب بسته بندی زعفرانچاپ برچسب بسته بندی زعفران چه تعداد است؟
برچسب بسته بندی زعفران

گونه چاپ برچسب بسته بندی زعفران را انجام دهیم؟ تعداد چاپ لیبل بسته بندی زعفران چه تعداد باید باشد؟ آیا مرکزی که بتوان چاپ برچسب یا لیبل زعفران را انجام داد وجود دارد؟ آیا برای زعفران هم می توان از لیبل های هولوگرام دار استفاده کرد؟

امروزه به دلیل بالا رفتن هزینه ها مردم به فکر جایگزین یا کم کردن هزینه ها هستند که بتوانند جنس زعفران یا خشکبار خود را سریعتر و با هزینه کمتر وارد بازار کنند. چاپ برچسب بسته بندی زعفران هم یکی از آن هاست. برچسب بسته بندی زعفران یا لیبل بسته بندی زعفران یکی از ارزان ترین نوع برای شناخته شدن برند شما می باشد.

انواع برچسب بسته بندی زعفران

در دنیای چاپ انواع برچسب بسته بندی زعفران داریم که با توجه به جنس آن ها، هزینه هایشان هم کمتر یا بیشتر می شود. در اینجا ما به انواع برچسب یا لیبل بسته بندی زعفران می پردازیم.

  • برچسب کاغذی
  • برچسب هولوگرام

منظور از برچسب کاغذی، اگر بخواهیم ساده تر این مورد را باز کنیم همان کاغذهای دوطرفه (یک طرف چسب و یک طرف سفید) بازار هستند که به وسیله چاپ آفست و با دستگاه های پیشرفته و باکیفیت بسیار بالا چاپ می شوند. این برچسب های بسته بندی ابتدا در شکل و قالب خاصی طراحی می شوند و بعد از تایید مشتری وارد فاز چاپ شده و با دستگاه های دقیق کات یا برش می خورند و در نهایت توسط مشتری بر روی قوطی ها چسبانده می شود.
برچسب بسته بندی زعفران
برچسب های هولوگرام دار هم نزدیک به مورد اول بوده ولی به صورت سه بعدی طراحی و چاپ می شوند.
برچسب بسته بندی زعفران
هر کدام از برچسب ها، تعداد مشخصی دارند که قبل از چاپ به مشتری گفته می شود. این تعداد بستگی به چاپخانه دارد و محدودیت های چاپخانه هستند که موارد کمتر را چاپ نمی زنند.

تفاوت لیبل بسته بندی زعفران با برچسب بسته بندی زعفران

لیبل یا برچسب بسته بندی زعفران یکی هستند ولی در بازار ممکن است یکی از این ها را بیشتر بشنوید. هر دو برای تبلیغ مشتری بوده و دارای طرح های زیادی می باشند.

چاپ برچسب بسته بندی زعفران چه تعداد است؟

همانطور که در بالا هم ذکر شد، این بستگی به محدودیت یا شیت دستگاه چاپ خانه دارد که در بیشتر موارد مبنای آن 1250 عدد می باشد. این تعداد برای برچسب های هولوگرام و کاغذی ممکن است متفاوت باشد. مثلا برای برچسب های هولوگرام دار نقره ای 1000 عدد می باشد.

چنانچه قصد چاپ برچسب بسته بندی زعفران را برای قوطی های زعفران یا پاکت های زعفران دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
چاپ برچسب بسته بندی زعفران

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: saffronbags.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید