پاکت آماده زعفران از کجا تهیه کنیم؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا پاکت زعفران ارزانترین نوع بسته بندی است؟انواع پاکت های آماده زعفرانبرای 500عدد پاکت به چه مقدار سلفون نیاز دارید؟آیا نیاز به کارت آماده زعفران هست؟آیا استند یا آویز آماده زعفران وجود دارد؟
پاکت آماده زعفران

اگر به دنبال مکانی مطمئن با قیمت عمده و مستقیم از چاپخانه هستید این گروه به صورت عمده در زمینه پاکت و کارت زعفران فعالیت دارد. پاکت زعفران یکی از ارزانترین نوع بسته بندی زعفران در ایران می باشد که بیشتر شرکت ها جهت تشخصی بازار از آن استفاده می کنند. وقتی کار بازرایابی و تست بازار انجام شد به صورت اختصاصی چاپ پاکت زعفران جز کارهای اولیه این شرکت ها و یکی از پایه های ثابت روشهای بسته بندی زعفران می شود.

چرا پاکت زعفران ارزانترین نوع بسته بندی است؟

ماده اولین پاکت و کارت های زعفران از مقوا می باشد و مقوا با گلاسه های مختلف خوشبختانه در ایران زیاد یافت می شود. از آنجایی که مواد اولیه این محصول زیاد است و دسترسی چاپخانه ها به این مواد راحت تر است، با زمان گذاشتن بر روی طراحی و ساخت قالب مناسب و استاندار این محصول می توانند به صورت انبوه، این پاکت ها را روانه بازار کنند.

پاکت آماده زعفران

برند سازی از طریق پاکت بسیار آسانتر و راحت تر از ظروف می باشد. دست شما در تغییرات و طراحی و قالب بسیار باز است و می توانید با سلیقه خود و با نگاهی به بازار پاکت دلخواه خود را چاپ کنید. ولی در این بین بیشتر افراد قصد دارند بازار زعفران را تست کنند و خود را در این بازار محک بزنند.

از آنجایی که پاکت آماده زعفران یکی از اولین انتخاب های این افراد است، به دنبال مکانی جهت تامین این نوع پاکت ها هستند. گروه ما به صورت اختصاصی و به صورت تیراژ به تولید انواع پاکت های آماده زعفران اقدام کرده است و بر اساس نیاز بازار شما می توانید انواع سایزهای آن را تهیه فرمایید.

انواع پاکت های آماده زعفران

  • پاکت زعفران نیم گرم
  • پاکت زعفران یک گرم
  • پاکت زعفران نیم مثقال
  • پاکت زعفران یک مثقال

از آنجایی که گروه ما به صورت عمده در این زمینه فعالیت دارد، حداقل ارسال پاکت ها از هر سایز 500عدد می باشد.

برای 500عدد پاکت به چه مقدار سلفون نیاز دارید؟

برای 500عدد پاکت آماده زعفران از هر سایزی که بخواهید، به نیم کیلو سلفون یا پلاستیک زعفران نیاز دارید. که می توانید همراه پاکت ها آن را نیز سفارش دهید.

آیا نیاز به کارت آماده زعفران هست؟

اول باید ببینید که کارت زعفران برای چه استفاده می شود. شاید در نگاه اول با خود بگویید که کار بیهوده و پول هدر دادن است و استفاده از آن را نیازی ندانید. ولی با توجه به بازخوردهای افرادی که سال ها در این کار فعالیت دارند باید بدانید که این کارت های اماده زعفران برای جلوگیری از خرد شدن زعفران کاربرد دارد.

آیا استند یا آویز آماده زعفران وجود دارد؟

بله، در گروه ما برای 4 سایز پاکت ها استند طراحی و چاپ شده است.
بر روی استند نیم گرم، شما می توانید 30 عدد پاکت نیم گرم سوار کنید.
بر روی استند یک گرم، نیم مثقال و یک مثقال شما می توانید 20 عدد پاکت نیم گرم سوار کنید.

محمد قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: محمد قربانی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09158655490

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: ثمین پک

email icon ایمیل: saffronbags.ir@gmail.com

گروه ثمین پک شما را به خرید بهترین قوطی و بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید